Świat bębnów to blog poświęcony parkusjonaliom. Od bębnów, przez perkusję do marakasów.
Monday January 21st 2019

Wykorzystaj umiejętność gry na perkusji

Nauka gry na instrumencie muzycznym jest świetnym pomysłem. Naukowcy udowodnili, że wpływa ona pozytywnie na człowieka. Mówi się, że działa kojąco na nerwy, poprawia pracę mózgu, pobudza naszą wyobraźnię oraz kreatywność, wspomaga aktywność fizyczną, uczy cierpliwości i pokory. Umiejętność gry na instrumentach muzycznych jest też sposobem na zarobienie pieniędzy. Nauka gry na perkusji jest bardzo czasochłonna i wymaga posiadania pewnych zdolności. Sam sprzęt nie należy do tanich, ale można go zawsze wypożyczyć. Poniżej pomysły na zarobienie pieniędzy dla muzyków.

Gra na instrumentach perkusyjnych – jak na tym zarobić?

Zawsze możesz uczyć gry na instrumentach perkusyjnych. Posiadając odpowiednie wykształcenie albo dokument ukończenia szkoły możesz pracować w szkole muzycznej, jako pełnoetatowy nauczyciel. Jeśli masz stałą pracę, możesz dorobić udzielając indywidualnych lekcji. Świetnym pomysłem jest zebranie kilku muzyków i stworzenie zespołu. Nagrywając własną muzykę możesz odnieść sukces. Dochodowa jest także gra na różnych imprezach okolicznościowych. Orkiestry są pożądane na weselach, a także innych wydarzeniach.

Roland jest pionierem wśród elektronicznych instrumentów perkusyjnych

Poszukując sprzętu perkusyjnego warto zwrócić uwagę na markę Roland dostępną w sklepie DrumCenter.pl. Instrumenty perkusyjne są produkowane z materiałów najwyższej jakości. Idealnie wykonanie. Wyposażone w najnowszą technologię wydają dźwięki prawie takie same, jak tradycyjna perkusja akustyczna. Sprzęt ten jest bardzo profesjonalny oraz najczęściej wybierany.

More from category

Strojenie djembe
Strojenie djembe

Djembe to niezwykle popularny instrument perkusyjny, który pochodzi z Zachodniej Afryki. Obecnie stosowany jest na [Read More]

Mało znane instrumenty perkusyjne
Mało znane instrumenty perkusyjne

  Zwykle instrumenty perkusyjne tworzą jasne i proste skojarzenia. Zwykle kojarzona jest z nimi perkusja – [Read More]

Co warto wiedzieć o tamburynie?
Co warto wiedzieć o tamburynie?

Z pewnością większość ludzi instrumenty perkusyjne kojarzy z hałaśliwymi talerzami i ogromnymi bębnami. [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives